PLEASE SHOW WORK.
1). A store buys a product from a supplier for $799 per unit and sells it for $952 per unit. The store has a yearly fixed cost of $116,384. How many units must be sold if the store would like to have a yearly income of $92538? [Note: Use 4 decimal places]
2). A store buys a product from a supplier for $643 per unit and sells it for $987 per unit. The store has a yearly fixed cost of $100,506. How many units must be sold if the store would like to have a yearly after-tax income of $120,851? The store has an income tax rate of 33%. [Note: Use 4 decimal places]